Обчисли значення виразу -2xy,якщо:x=-5, y=0,7.Допоможіть будь ласка, якомога швидше​


Ответы на вопрос

Отвечает Агалиев Андрей.

Ответ:

7

Пошаговое объяснение:

-2*-5*0,7=(-2*-5)*0,7=10*0,7=7