У першому бідоні міститься молоко з масовою часткою жиру 2 %, а в друго- му 6 %. Скільки кілограмів

молока потрібно взяти з кожного бідону, щоб отримати 16 кг молока, масова частка жиру в якому дорівнює 3 % ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Огиевич Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай  у першому будоні -х кг  , тоді у другомі бідоні

16 -х кг Складемо рівняння:

2х + 6*(16 -х ) = 16*3

2х + 96 - 6х = 48

-4х= 48 - 96

-4х= - 48

х= 48 : 4

х= 12 кг з першого бідона

16 -х = 16 - 12 = 4 кг з другого бідона