В акваріум, що має форму прямокутного паралелепіпеда з шириною 50 см, довжиною 1 м і висотою 4 дм,

налили 15 відер води по 10 л в кожному. Яка глибина води в акваріумі?

Ответы на вопрос

Отвечает Стрижаков Никита.

Ответ: 0,3 м

Пошаговое объяснение:

Знайдемо об*єм акваріума

V= a*b*c= 0,5 * 1 * 0,4 = 0,2 м3

1 м3   -  1000л

0,2м3 - х л

х= 0,2 * 1000= 200л води в акваріумі

15 * 10= 150л води налили в акваріум

150 л = 0,15 м3

Глибина води в акваріумі дорівнює:

0,15 : 0,5 : 1= 0,3 м

Отвечает Мишина Анастасия.

Ответ:

Глибина води в акваріумі 150

Пошаговое объяснение:

15 помножити на 10