Баобаб в Африці має охват 25,12 метрів.Знайдіть площу круга його поперечного зрізу​


Ответы на вопрос

Отвечает Колотовкин Арсений.

Ответ:

50,24 м²

Пошаговое объяснение:

С = 25,12 м

π = 3,14

R = ? м

S = ? м²

С = 2πR

R = C : 2π = 25,12 : (2 * 3,14) = 25,12 : 6,28 = 4 м

S = πR²

S = 3,14 * 4² = 3,14 * 16 = 50,24 м²