Знайты площу Круга якщо довжина його кола 56,52см​


Ответы на вопрос

Отвечает Душеба Захар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

L=56,52см

Знайти:S

L=2\piR

R=L/2\pi=56.52/6.28=9см

S=\pi\\R^{2}=9*9*3.14=254.34см^2