У ∆ АВС кут С =90° . знайдіть С-?, якщо а=35, в=12​


Ответы на вопрос

Отвечает Бычуткин Дмитрий.

Ответ:      c = 37 .

Пошаговое объяснение:

 У задачі  потрібно знайти мале с , тобто гіпотенузу  с .

 ∆ АВС - прямокутний , тому застосуємо  теорему Піфагора :

c² = a² + b² ;    ---->  c = √( a² + b² ) = √ ( 35² + 12² ) = √ ( 1225 + 144 ) =

    = √1369 = 37 ;      c = 37 .