У чотирьох сітках 28 кг картоплі. Скільки потрібно сіток для 36 кг картоплі? Даю 30 баллов!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Балафанова Аия.

Ответ:

Если 36=35

1)28:4=7кг-у одній сітці

2)35:7=5с.

Відповідь:для 35кг потрібно 5сіток.

Отвечает Никитина Татьяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4 сетки = 28 кг

х сеток = 35 кг

4/х = 28/35

4/х = 4/5

х = 4 * 5 / 4

х = 20/4

х = 5

Ответ: 5 сеток

Прямая пропорциональность