Розв'яжітьрівняння -8+(3,2-х)=4, спростивши вираз у лівійчастині.


Ответы на вопрос

Отвечает Рахматуллин Алексей.
-8+(3,2-х)=4
-8+3,2-х=4
-4,8-х=4
х=-8,8