сашко зліпив сніжколіпом 11сніжок,а денис на 3 менше ніж сашко. олег зліпив на 5 сніжок більше, ніж

денис. скільки сніжок зліпив олег. склади обернену задачу, щоб вона роз'вязувалася трема діями розв'язання

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Евгения.

Ответ:

1) 11-3 = 8 (шт) - зліпив Денис

2) 8 + 5 = 13 (шт) - зліпив Олег