Знайдіть загальний вигляд первісних для функцій: f(x)=2/(3x-1)^2


Ответы на вопрос

Отвечает Ванурин Дима.

Ответ:     F( x ) = - 2/[ 3( 3x - 1 ) + C .

Пошаговое объяснение:

  f( x ) = 2/( 3x - 1 )² = 2 ( 3x - 1 )⁻² ;

 F( x ) = 2 * 1/3 * (- 1 * ( 3x - 1 )⁻¹ ) + C = - 2/[ 3( 3x - 1 ) + C ;

F( x ) = - 2/[ 3( 3x - 1 ) + C .