У першому бідоні є 9 11/20л молока,а в другому на 1л,менше скільки літрів молока є у двох бідонах

разом

Ответы на вопрос

Отвечает Хаймулина Айша.

Ответ:

18 1/10 литров

Пошаговое объяснение:

1) 9 11/20 - 1 = 8 11/20 (л) - в первом бидоне

2) 9 11/20 + 8 11/20 = 17 22/20 = 18 1/10 (л) - в двух бидонах