за три дні в'язальна майстерня виготовила 90 пар рукавичок. Першого дня 26 пар, а другого — на 5

пар більше. Скільки пар рукавичок виготовила майстерня за третій день? -​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасов Илья.

1 день - 26 пар. ← |

2 день - ?, на 5 пар більше ----

3 день - ?

Всього - 90

Розв'язання

1) 26+5=31 (р) на 2 день

2) 31+26=57 (р) на 1 і 2 день

2) 90-57=33 (р) на 3 день

відповідь: на третій день майстерня виготовила 33 пари рукавичок

Отвечает Миханова Софья.

Покрокове пояснення:

Даний:

За 3 дні - 90 пар

В 1 день - 26 пар

У 2 день -? порно на 5 пар більше, ніж в 2 день

Знайти:

В 3 день -? парк

Рішення:

1) 26 + 5 = 31 ( п.) - Во 2 день

2) 31 + 26 = 57 (п.) - Ва 1 і 2 день

3) 90 - 57 = 33 (п.) - В 3 день

Відповідь:

33 пари