У прямокутному трикутнику ABC Кут C = 90°, Кут A= = 60°. На катетi BC взято точку к таку, що Кут

AKC= 60°. Знайдіть довжину відрізка СК, якщо ВК = 12 см. МОЛЮЮЮЮЮ, НАДО РАСПИСАТЬ ДАЮ 20 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Марк.

Ответ:

Пусть СК=х, тогда ВС=х+12.

В тр-ке АСК АС=СК·tg60=x√3

В тр-ке АВС АС=ВС/tg60=(х+12)/√3

х√3=(х+12)/√3

3х=х+12

х=6

Ответ: СК=6 см.

Пошаговое объяснение: