Потяг Львів-Київ був у дорозі 7 годин 30 хвилин. О 6 годині 37 хвилин він прибув до Києва. О котрій

годині потяг виїхав зі Львова?

Ответы на вопрос

Отвечает Лядвик Михаил.

Ответ:

23:07

Пошаговое объяснение:

6:37-7:30= -1:07

(24-1)+0,07=23,07(23:37)

перевірка:

23,07+7,30-24=6,37