За три дні екскурсії хлопчик витратив на влас ні потреби 50 грн. За перший і другий день він

витратив 32, 7 грн, а за другий і третій 39,2 грн. Скільки грошей він витрачав кожно го дня? -

Ответы на вопрос

Отвечает Хромова Ника.

Ответ:

1)50-39,20=10,80(1-ого дня)

2)32,70-10,80=21,90(2-ого дня)

3)39,20-21,90=17,30(3&ого дня)