- 1 Юнак на електричному велосипеді подолав відстань між Черкасами та Вінницею за 7 год: 200 км -

до зупинки й ще 150 км після зупинки. Скільки годин юнак був у у дорозі до зупинки й скільки — після зупинки, якщо він рухався з однаковою швидкістю? Помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Логинов Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 200 + 150 = 350 (км) - проехал всего

2) 350 : 7 = 50 (км/ч) - скорость юноши

3) 200 : 50 = 4 (часа) - проехал до остановки

4) 150 : 50 = 3 (часа) - проехал после остановки