Із двох міст одночасно назустріч один одному виїхали автобус і легковий автомобіль. Швидкість

автобуса 70км/ год, а легкового автомобіля- на 15 км/год більша. Через 2 години вони зустрілися. Яка відстань між містами?

Ответы на вопрос

Отвечает Ivanov Ilya.

Ответ:

Відповідь:  210 кілометрів відстань міз містами.

Пошаговое объяснение:

1) 70*2=140(км) проїхав автобуз через 2 години руху.
2) 70+15=85(км/год) швидкість автомобіля.

3) 85*2=170(км) проїхав легковий автомобіль через 2 години руху.

4)170+140=210(км) відстань міз містами.

Відповідь:  210 кілометрів відстань міз містами.