Знайди об'єм прямокутного паралелепіпеда з вимірами 3/5 м, 2/9 м і 3/4м​


Ответы на вопрос

Отвечает Майер Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V = a*b*c

V = 3/5 * 2/9 * 3/4 = 1/5 * 2/3 * 3/4 = 1/5 * 2/1 * 1/4 = 2/5 * 1/4 = 1/5 * 1/2 =

= 1/10 = 0.1