3. Допоможи з гаража одночасно в протилежних напрямках виїхали дваавтомобілі. Швидкість першого

автомобіля 50 км/год, а друго-го — на 20 км/год більша. Через який час відстань міжавтомобілями становитиме 360 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Litvinov Denis.

Ответ:

Відповідь: через 4 години 30 хв між двома автомобілями буде відстань 360 км.

Пошаговое объяснение:

1) 50-20=30(км/год) швидкість другого автомобіля.
2) 50+30=80(км) проїзжяли автомобілі за 1 годину разом.

3) 360/80=4,5(год) між двома автомобілями буде відстань 360 км.

Відповідь: через 4 години 30 хв між двома автомобілями буде відстань 360 км.