З двох військових частин одночасно назустріч один одному вилетіли два військових гелікоптери

зустрілися через 2 години. швидкість першого була 185 км на годину а другого 200 кілометрів на годину .яка відстань між військовими частинами? помогите пожалуйста с математикой пожалуйста спасибо заранее !?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бариев Ренат.

Відповідь:

770км

Покрокове пояснення:

Якщо зустрілись через 2 години то:

1 зі швидкістю 185км/год пролетів    2*185=370км

2 зі швидкістю 200км/год пролетів  2*200=400км

Сума їх пройдених шляхів, це яка відстань між військовими частинами

370+400=770км