25+(*15)—(*35)—(*55)=—10 замінити зірочку знаком + або — щоб виконувалась рівність,допоможіть хтось

небудь

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

25+(-15)-(-35)-(+55)= -10

Пошаговое объяснение:

25+(?15)-(?35)-(?55)= -10

25+(-15)-(-35)-(+55)= -10

25-15+35-55= -10

60-70= -10