Від міста до озера - 22 км 300 м. Машина виїхала з міста, проїхала по шосе 15 км 600 м, потім

звернула на путівець і проїхала ще 4 км 850 м. Яку відстань за лишилося проïхати машинi до озера? Поможіть розвязати будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Лунёв Данил.

22 км 300 м - весь путь

15 км 600 м - по шоссе

4 км 850 м - по просёлочной дороге

Оставшийся путь - ?

1 км = 1000 м

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1) 15 км 600 м + 4 км 850 м = 19 км 1 450 м = 20 км 450 м - пройденный путь;

2) 22 км 300 м - 20 км 450 м = 21 км 1 300 м - 20 км 450 м = 1 км 850 м - оставшийся путь.

Ответ: 1 км 850 м.

Отвечает Сабденова Сабина.

Ответ:

мне кажется 1850

Пошаговое объяснение:

22300-15600-4850=1850