3. Швидкість човна у стоячій воді — 23,7 км/год, а швидкість течії 4,4 км/год. Знайди швидкість

човна за течією і проти течії. ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА​

Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Никита.

Ответ:

Якщо швидкість човна у стоячій воді — 23,7 км/год, а швидкість течії 4,4 км/год

Тоді  швидкість човна за течією 23,7+4,4=28,1 км/год

Тоді  швидкість човна проти  течії 23,7-4,4=19,3 км/год

Пошаговое объяснение:

Отвечает Фараонов Дмитрий.
1. 23,7+4,4=28,1 км/год - швидкість за течією
2. 23,7-4,4=19,3 км/год - швидкість проти течії