Знайдіть найменший додатний період функції f(x)=10+6cos(4πx+7)


Ответы на вопрос

Отвечает Шипунов Василий.

В тригономитричних функціях y=Acos(nx+a) і y=Asin(nx+a)

f(x)=10+6cos(4πx+7)

найменший додатний період буде T=2π/n=2π/4=0.5π