Марійка і Ганнуся йдуть назустріч одна одній. Зараз між ними відстань 12 км. Швидкість Марійки

становить 2/3 швидкості Ганнусі. Знайти швидкість руху кожної дівчини, якщо відомо, що вони зустінуться через 1,5 год

Ответы на вопрос

Отвечает Жолудь Екатерина.

если скорость Ганны равна х, то Марийки 2х/3,скорость сближения

2х/3+х=5х/3, за 1.5ч=3/2 часа они пройдут 12 км. значит.

(2х/3)*(3/2)=12;х=12; х=12, значит, скорость Ганны 12км/ч, а Марийки

12*(2/3)=8/км/ч/