Первое число 90.Второе число равно 80% от первого числа,а третье число равно 50% от суммы первого и

второго чисел.Найдите среднее арифметическое этих чисел. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Суетова Полина.

Відповідь:

81

Покрокове пояснення:

Для початку знайдемо друге число.Для цього побудуємо пропорцію:

90-100%

х-80%

х=90*80:100=72-друге число

Щоб знайти третє число потрібно знайти суму першого і другого числа:

90+72=162

Щоб знайти третє число, потрібно скласти пропорцію:

162-100%

х-50%

х=162*50:100=81

Щоб знайти середнє арифметичне цих чисел потрібно додати ці числа і поділити на їхню кількість,в даному випадку це 3

сер арифм.=(90+72+81):3=243:3=81