Один із коренів квадратного рiвняння х2+рх+18=0 дорівнює 3. Знайдіть коефіціє та другий корінь

рiвняння.​

Ответы на вопрос

Отвечает Марцевич Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:по теореме Виета

х1+х2=-b x1*x2=c

x1*x2=18

x2=18/x1=18/3=6

-p=3+6=9

p=-9