Обчисліть площу круга, якщо його радіус дорівнює 2дм. Уважайте, що п=3,14.


Ответы на вопрос

Отвечает Родерман Даниэль.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Переводимо дециметри в сантиметри.

2 дм=20 см

S=πR²=3,14*(20)²=3,14*400=1256 см²

Якщо вирішувати з такими самими одиницями, то

S=πR²=3,14*2²=3,14*4=12,56дм²