Один кухар за 1 хв ліпить 4 вареныкы. Скiльки вареників липлять 3 кухари за 20 ха, якщо воны

працють з такою самою продуктывнистью ДАЮ 100 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Петухова Лизок.

Пошаговое объяснение:

1)4×20=80(в)-ліпить 1 кухар за 20хв

2)80×3=240(в)-ліпить 3 кухаря за 20 хв

або

4×20×3=240(в)

Відповідь:за 20 хв 3 кухаря ліпить 240 вареників

Отвечает Андрюнина Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 20 * 4 = 80 (вареников) - лепит 1 повар за 20 минут

2) 3 * 80 = 240 (вареников) - лепят 3 повара за 20 минут

Ответ: 240 вареников