Обчисли значення виразів: - 95 – 49 = - 58 + 72 = - 73 + 52 = 39 - 112 = 86 – (- 27) = - 49 – (-

98)= -87 – (- 64) = Виконати дії: 349,84 + (- 542,04 + 125,4 ) = - 448,75 - (-326,37) + (- 136,75) = Розв’яжи рівняння і зроби перевірку: (х -18,49) - 3.26 = - 15,7 Відповідь: …

Ответы на вопрос

Отвечает Лешкевич Алина.

Пошаговое объяснение:

-95-49=-144

-58+72=14

-73+52 =-21

39-112=-73

86-(-27)=86+27=113

-49-(-98)=-49+98=49

-87-(-64)=-87+64=-23

349.84+(-542.04+125.4)= 349.85+(-416.64) =-66.79

-448.75-(-326,37)+(-136.75)=-448+326.37-136.75=-259.13

как решить уравнение- на фото


Отвечает Кошнірчук Віка.
1)-144
2)14
3)-21
4)-73
5)113
6)49
7)-23
8)-66,8
9)-259,13