Обчисліть значення похідних функції f у точці x 0 f(x)= √x, x0=9​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Дарья.

Ответ:

1/6

Пошаговое объяснение:

f(x) = √x

f'(x) = 1/(2√x)

f'(9) = 1/(2*√9) = 1/(2*3) = 1/6