знайдіть периметр трикутника, якщо одна сторона дорівнює 7 5/6 см, друга- на 2 2/6 більша за першу,

а третя на 3 3/6 менша за другу дам 20 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Гайдарович Алишер.

вторая сторона 7 5/6 см+2 2/6см=10  1/6 см, а третья

10  1/6-3 3/6=9 7/6-3 3/6=6 4/6/см/, периметр равен

7 5/6+10  1/6+6 4/6/=14 10/6=14 5/3=15 2/3/см/