Знайдіть п'ятий член геометричноï прогресії (ь), якщо b1=4; q=-3. a)-324; 6) 768; B) 324; r) -108.


Ответы на вопрос

Отвечает Остроконская Алена.
Ответ: В) 324

Пошаговое объяснение:
b5 = b1 × q⁵-¹ = b1 × q = 4 × (-3)⁴ = 4 × 81 = 324