перший член геометричної прогресії (bn) дорівнює -1 а другій 2. Складіть формулу n-го члена і

знайдіть b4​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Павел.

Ответ:8

Пошаговое объяснение:q=b2/b1=(-2/1)

формула b n-нного = -1*(-2)^q(n-1)

b4=-1*(-2)^3=8