4. Розв'яжи задачу: Між пристанями 72 км. Швидкість катера 15 км/год, а швидкість течії ріки 3

км/год. Скільки потрібно часу катеру, щоб пройти від однієї пристані до іншої і повернутися назад?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковтун Света.

Ответ:

1)15-3=12км/год

2)72:12=6год

3)15+3=18км/год

4)72:18=4 год

5)6+4=10 год

Пошаговое объяснение:

Спочатку знаходимо швидкість якою він рухався проти течії .

Потім находимо час за який він приплив до пристані проти течії 72:12=6 год

Далі знаходи швидкість якою він рухався за течією

Далі знаходи час 72:18=4

а потім додаємо час

Надіюсь пояснила зрозуміло