Спростіть вираз -4(2,3x-4)-(3-2,6x)+3(0,6x-4) і обчисліть його значення при x=-7/12​


Ответы на вопрос

Отвечает Селезнева Катя.

Ответ:

3 цілих 4/5 або 3,8

спрощений вираз: -4,8х+1

Пошаговое объяснение:

Спрощуємо це ріаняння:

-9,2х+16-3+2,6х+1,8х-12

скорочуємо:

-4,8х+1

Підставляємо значення х:

-4,8•(-7/12)+1= -24/5•(-7/12)+1=2/5•7 +1=14/5+1= 19/5

Записати можна цілим дробом 3 цілих 4/5 або 3,8