ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ РОЗВ'ЯЖІТЬ РІВНЯННЯ: 4-6(x+2) = 3-5х 2(5х + 8) - (8х + 14) = 9 4(x-1)-2(2x-8)

+12 7(4x - 1) = 6-2(3-14x) Помогите Срочно!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лапачев Артем.

Ответ:

1) 4-6х+12=3-5х

-6х+5х=3-4-12

-1х=-19

х= 19(-19:(-1))

2)10x+16-8x-14=9

10x-8x=9-16+14

2x=7

x=3,5

4)28x-7=6-6+28x

0x=7

x= будь яке значення

Пошаговое объяснение:

у 3 не має рівності)