Знайдіть суму доданків якої є числа: Обернене та протележне числу 1,4


Ответы на вопрос

Отвечает Дубина Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1,4 = 1. 4/10 = 1. 2/5 = 7/5

Обратное число числу 1,4 = 5/7

Противоположное число числу 1,4 = -1,4

5/7 + (-1,4) = 5/7 - 1,4 = 5/7 - 1. 4/10 =

50/70 - 1. 28/70 = 50/70 - 98/70 = -48/90 = -8/15

Ответ : -8/15