Велосипедистка за 3 год проїхала 48,6 км.Скільки км вона подолає 2,4 год,якщо рухатиметься за такою

самою швидкістю? СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ардашитов Максим.

Ответ:

48,6:3=16,2(км/год)-швидкість велосипеда в годину

16,2*2,4=38,88(км)-подолає велосипед за 2,4 години