Лёгкое задание даю 50 балов Перше число на 1,4 більше за друге. Якщо перше число помножити на

1,8, а - на 1,9, то різниця цих добутків буде дорівнювати 2,4. Знайдіть ці числа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Крахмальный Алексей.

Пошаговое объяснение:

1 число = х + 1,4

2 число = х

1,8*(х + 1,4) - 1,9 * х = 2,4

1,8х + 2,52 - 1,9х = 2,4

1,8х - 1,9х = 2,4 - 2,52

-0,1х = -0,12

х = -0,12 : (-0,1)

х = 1,2

1 число = (х + 1,4) = 1,2 + 1,4 = 2,6

2 число = (х) = 1,2