Знайди середнє арифметичне чисел 14,3; 19,7 21,8


Ответы на вопрос

Отвечает Лесников Саша.

Ответ:

18,6

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти сер.арифмет, треба суму чисел поділити на їх кїлькість

14,3+19,7+21,8=55,8

55,8:3=18,6

Отвечает Свинчук Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(14.3+19.7+21.8)/3 = 55.8/3 = 18.6