СРОЧНО.!!!!!!! даю 30 балів!!спростіть вираз 8х-17х та обчисліть його значення, якщо 1)х= - 0,5.

2)х=2/3!!! (2/3 це дріб)​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Макс.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

8х-17х=-9х

1)-9х=-9*(-0,5)=4,5

2)-9х=-9*2/3=-6

(якщо треба розписати 2: -9/1*2/3=-18/3=-6)