Турист хоче піднятись на гору Туркул висота якої 1933 м. Зі свого досвіду турист знає, що за першу

годину він зможе піднятися на 400 м, а за кожну наступну годину на 50 м менше. На яку висоту він зможе піднятися через 6 годин.​

Ответы на вопрос

Отвечает Цандо Елизавета.

Ответ:

через 6 годин турист зможе піднятися на 1650 метрів.

Пошаговое объяснение:

Это арифметическая прогрессия

а₁ = 400

d = -50

n = 6

S₆ - ?

Используем формулу суммы первых n членов арифметической прогрессии

\displaystyle S_n=\frac{2a_1+d(n-1)}{2}

Подсчитаем сумму первых шести членов нашей прогрессии

\displaystyle S_6 = \frac{2*400-50*5}{2} *6=(800-250)*3 = 1650

Таким образом, за 6 часов турист поднимется на 1650метров.