Будь ласка підкажіть як зробити завдання? (дякую)Розв'яжіть рівняння1) |х+1|=122) 2|х+1|+6=123)

7-|3х+2|=144) |х+1|+6=12​

Ответы на вопрос

Отвечает Подковырова Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) |х+1|=12

x+1 = 12

x = 12-1

x = 11

и

x+1 = -12

x = -12-1

x = -13

ответ: -13 ; 11

============

2) 2|х+1|+6=12

2|x+1| = 12-6

2|x+1| = 6

|x+1| = 6:2

|x+1| = 3

x+1=3

x=3-1

x = 2

и

x+1 = -3

x = -3-1

x = -4

ответ: -4 ; 2

===============

3) 7-|3х+2|=14

|3x+2| = 7-14

|3x+2| = -7

ответ: решений нет

===================

4) |х+1|+6=12

|x+1| = 12-6

|x+1| = 6

x+1 = 6

x = 6-1

x = 5

и

x+1=-6

x = -6-1

x = -7

ответ: -7 ; 5

Отвечает Фенцель Артём.

Ответ:

1) |х+1|=12

х+1=12   х+1=-12

х₁=-13    х₂=11

2) 2|х+1|+6=12

   2Іх+1І=12-6

   2Іх+1І=6

   Іх+1І=3  

   х+1=3     х+1=-3

   х₁=-4      х₂=2

3) 7-|3х+2|=14

   -І3х+2І=14-7

    -І3х+2І=7

    І3х+2І=-7

   Рівння не має розвязку

Пошаговое объяснение: