Запишіть дріб у вигляді десяткового та виконайте дії: 0,7*2¾+31,15 ( ¾-це три

четвертих....)срочно пж

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Снежана.

0,7× 2¾+31,15=0,7×2,75+31,15=33,075