На автоперегонах при заїзді на першому мотоциклі ймовірність перемогти становить 0,7, при заїзді на

другому мотоциклі – 0,9, а при заїзді на третьому – 0,85. Знайти ймовірність того, що переможе хоча б один мотоцикл.

Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Артём.

Ответ:

0.9955

Пошаговое объяснение:

(1-0.7)*(1-0.9)*(1-0.85)=0.3*0.1*0.15=0.0045 - ймовірність, що жоден мотоцикл не виграє

1-0.0045=0.9955 -ймовірність того, що переможе хоча б один мотоцикл