.Знайди число, якщо 3/4 його дорівнюють числу, 1/2 якого складає 12. Помогите ;(


Ответы на вопрос

Отвечает Зиннатов Ильмир.

Відповідь:

Нехай шукане число х=32

Покрокове пояснення:

Нехай шукане число х,а 1/2у=12 то:

3/4х=у

1/2у=12

у=12/1*2

у=24

3/4х=у

3/4х=24

х=24/3*4

х=32