Спростіть вираз −37∗(1,4x−213y)−3,6(−116x+334y) та обчисліть його значення, якщо x=−19,y=1,4


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Иван.

Ответ:

−37∗(1,4x−213y)−3,6(−116x+334y)=

=-51,8х+7881у+417,6х-1202,4у=

=365,8х+6678,6у

365,8*(-19)+6678,6*1,4=

=-6950,2+9350,04=2399,84

Пошаговое объяснение: