Одна сторона прямокутника дорівнює 8 см а друга у 2 рази більша за неї. знайдіть пллощу

прямокутника срочно помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Бельденкова Наталья.

Нехай а=8 см - перша сторона прямокутника

Тоді друга сторона прямокутника b=8*2= 16 см

S=a*b- площа прямокутника

S=8*16=128 cм^2

Відповідь: площа прямокутника 128 cм^2