Для святкування нового року закупили 1,6 кг апельсинів по 18,65 грн. за 1 кг, 6 кг мандаринів по

22,5 грн. за 1 кг і 8,3 кг бананів по 11,4 грн. за 1 кг. Скільки грошей витратили на всю покупку? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Gorohova Kristina.
Ответ: 259.46 грн

Пошаговое объяснение:
1) 1.6 * 18.65= 29.84 грн
2) 22.5 * 6= 135 грн
3) 8.3 * 11.4 = 94.62 грн
4) 29.84+135+94.62= 256.46 грн